נאוה יעיש רוזן

נאוה יעיש רוזן

אני מאמינה גדולה באנשים ומאמינה שבכל אדם קיים הניצוץ התעסוקתי שלו אותו יש למצוא ולפתח. ואם לא טוב לכם במקום שאתם נמצאים בו, אם קיימת תחושת אי נוחות, חשוב לזוז!

ניסיון בייעוץ

מאמנת אישית לקריירה ויועצת תעסוקה

אני מייעצת ומלווה אנשים בתהליכי מציאת עבודה. כולל מיקוד תעסוקתי, כתיבת ושדרוג קו"ח, הכנה לראיונות עבודה, ליווי בתהליכי פרישה.

"אני ואתה נשנה את העולם (התעסוקתי שלך)"…

הכשרה

תואר שני (M.A) ביעוץ ופיתוח ארגוני. תואר ראשון (B.A) במדעי ההתנהגות. תעודת מאמן מוסמך מטעם איק"א

ניסיון:

מעל 20 שנות ניסיון תעסוקתי כמנהלת משאבי אנוש בחברות הייטק,  לרבות גיוס מאות רבות אם לא אלפים לתעשיית ההייטק, ליווי ויעוץ למנהלים, ליווי ויעוץ לעובדים בתהליכי קליטה בחברה, בבניית מסלול והתפתחות הקריירה שלהם בארגון ובתהליכי פרישה. יועצת ארגונית, ומלווה אנשים בתהליכי מציאת העבודה הבאה שלהם.

התנדבות במשך כשנה בארגון ש.י.ל.  כיועצת תעסוקה

תחומי מומחיות ממוקדים:

כמנהלת משאבי אנוש וגיוס בארגונים, ליוויתי אלפי אנשים בתהליכי חיפוש העבודה שלהם. אני מבינה היטב את שוק העבודה, יודעת בדיוק מה ארגונים מחפשים באנשים ומומחית באיך לשווק ואיך להציג את עצמך כעובד ראוי. מומחית בכל מה שקשור לשוק התעסוקה בכלל ולתעשיית ההייטק בפרט.

אני מאמינה גדולה באנשים ומאמינה שבכל אדם קיים הניצוץ התעסוקתי שלו אותו יש למצוא ולפתח. ואם לא טוב לכם במקום שאתם נמצאים בו, אם קיימת תחושת אי נוחות, חשוב לזוז! (וזה נכון לכל תחום בחיים) תממשו את הפוטנציאל שקיים בכם ואל תישארו עם תחושת החמצה.

אזור גאוגרפי למתן יעוץ

איזור המרכז / איזור השרון / השפלה ומישור החוף הדרומי

אזורי ניידות לצורך העברת סדנאות והרצאות

יעוץ משולב אינטרנט וטלפון בכל רחבי הארץ / סקייפ/אינטרנט

תחומי התמחות

הכוונה ללימודים / הכנה לפרישה / חיפוש עבודה, קורות חיים וראיון / פיתוח קריירה

לשלוח למומחה