נורית לוי

נורית לוי

 קראתי לעסק שלי "אימון וייעוץ לצעד הבא" כי אני מאמינה בהתפתחות מתמדת, כל אחד בדרכו, כדרך חיים להגשמה ולמימוש חלומות ושאיפות. כל אחד והצעד הבא שלו.
אני מאמינה שתהליך כזה, שבו גם לנועץ וגם ליועץ יש מטרה אחת, שהיא המטרה של הנועץ, הוא ייחודי ומשמעותי במיוחד. אני מחויבת להיות שם אמיתית, מאתגרת, עם חיות ושמחת חיים גדולה. 

ניסיון בייעוץ

אימון וייעוץ בצמתי קריירה, הנחיית סדנאות.

כשאדם נמצא במקום שבו תפקידו הולם את שאיפותיו ויכולותיו – זה מקום של סיפוק ומימוש. לאור המטרה הזו, מתוך הקשבה עמוקה, שותפות ומחויבות לתהליך עבורך, נפעל!

ביחד נעשה תהליך שתחילה מברר וחוקר מה באמת הצעד הבא בקריירה הנכון עבורך, ואחר כך נתמקד ונכוון את הדרך למקום הזה.

הכשרה

B.Sc – מתמ ומדעי המחשב, EMBA – מנע"ס, הנחית קבוצות בארגונים עסקיים, אימון אישי ועסקי

ניסיון

החל משנת 2006, כעצמאית, אני מלווה אנשים בצמתי קריירה: משלב בחירת מקצוע לימוד (אוניברסיטה) והתמקדות בקריירה, במעבר בין תפקידים/מקומות עבודה, בפרשות דרכים שבהם יש רצון לעשות הסבה משמעותית בתחום העיסוק (180 מעלות..), וגם לאחר צמצומים במקום העבודה – שאז הארגון מזמין עבור העובדים ליווי לצעד הבא.

במקביל, אני עוסקת בייעוץ ארגוני ובליווי מנהלים והנהלות, בסביבות ארגוניות מגוונות בסקטור הפרטי והציבורי, תהליכים אישיים וקבוצתיים.
בנוסף, אני עוסקת בהנחית סדנאות בתחומי הניהול והמנהיגות – בארגונים עסקיים ובפרויקטים חברתיים.

במסגרת עבודתי עם ארגונים אני עוסקת גם בגיוס עובדים – הגדרת תהליכי גיוס עם מנהלים בארגונים, זיהוי צרכים, איתור מועמדים . התנסות זו מאפשרת לי להכיר את עולם התעסוקה משני צידי המתרס: אלה שמבקשים עובדים ואלה שמבקשים מקום תעסוקה.

קדמה לכך קריירה עשירה ואינטנסיבית בהייטק – כ 18 שנים, בתפקידי ניהול בכיר של גופי פיתוח ומחלקות אבטחת איכות, בחברות סטארטאפ שנרכשו והפכו להיות בינלאומיות.

תחומי מומחיות ממוקדים

ייעוץ ואימון בצמתי קריירה

ליווי ניהולי למנהלים

ליווי מנהלים בכניסה לתפקיד ניהולי

הנחית סדנאות בתחומי הניהול והמנהיגות

גיוס עובדים

 

אזור גאוגרפי למתן יעוץ

איזור המרכז / איזור השרון / איזור ירושלים

אזורי ניידות לצורך העברת סדנאות והרצאות

תחומי התמחות

הכוונה ללימודים / הכנה לפרישה / חיפוש עבודה, קורות חיים וראיון / פיתוח קריירה

לשלוח למומחה