מאמנת ויועצת קריירה לצעירים

סמדר אורבך

סמדר אורבך
Blue-Stripe.png

סמדר אורבך

אני מאמנת רגשית ויועצת קריירה לצעירים

“If you can't fly then run, if you can't run then walk, if you can't walk then crawl, but whatever you do you have to keep moving forward" (Martin Luther King Jr.)

קורס כלים בייעוץ קריירה - "לכל אדם יש שביל" (2021), לוגותרפיה - מכון ויקטור פראנקל (2021), קורס מאמנים - מרכז ליאה ארד (2007), קורס מאמני זוגיות הרמונית (2011), B.ed בקידום וטיפול נוער - מכללת בית ברל (2011), B.A בכלכלה ומדעי המחשב -בר אילן (1993)

מה למדתי

מאז 2007 אני מאמנת רגשית לנוער ולצעירים אחרי צבא (אחרי הסבה מקצועית מעולם ההיי-טק - בוגרת ממר"מ ותואר בכלכלה ומדעי המחשב).
במהלך השנים התמחיתי גם בטיפול פרטני וקבוצתי בנוער בסיכון ובהנחיית צוותי חינוך.
מאז 2021 אני עוסקת גם בייעוץ קריירה והכוונת לימודים לצעירים אחרי צבא (לפני ואחרי תואר).
במקביל אני עוסקת בסופר ויז'ן למאמנים וכן מכשירה מאמני נוער חדשים.

מה עשיתי

הנחיית קבוצות, הכנה לראיונות עבודה, הכוונה ללימודים, הכוונה תעסוקתית, אימון אישי תעסוקתי, קורות חיים

תחומי התמחות

מאמנת רגשית ויועצת קריירה לצעירים ומתבגרים, מרצה ומנחת סדנאות מאז שנת 2007. מלווה צוותי חינוך למתבגרים ומכשירה ומלווה מאמני נוער. מתמחה בטיפול פרטני וסדנאות לנוער ונוער בסיכון.
בוגרת תואר B.ed בקידום וטיפול בנוער, ותואר B.A בכלכלה ומדעי המחשב והכשרות מעולם האימון והלוגותרפיה. בעלת ניסיון של 24 שנם בהיי-טק בהובלת פרויקטים, בניהול צוותי פיתוח וניתוח מערכות בארגונים מובילים וגדולים.
אני מאמינה בהקשבה רגשית לעצמנו ולסביבה ורואה את האדם כמכלול של גוף-נפש-רוח. אני מאמינה שאנחנו צריכים להיות בתנועה, גם אם היא איטית, כדי להתקדם בחיים, למצוא את משמעות החיים שלנו וכן את המשמעות במה שאנחנו בוחרים לעשות.
אני משלבת בעבודתי עם המתאמנים, כלים אימוניים, רגשיים והתנהגותיים. תפיסת עולמי המקצועית היא אימון עומק לשיפור הרווחה האישית של האדם, להתבוננות על הפחדים והדפוסים המניעים אותו למחשבה, תגובה או מעשה, על מנת לעצור ולבחור מחדש בדרכים אחרות לניהול חיינו.
העיסוק באימון רגשי וייעוץ קריירה הגיע בגיל 40 לאחר קריירה ארוכה בהיי טק, בעקבות היותנו משפחה מארחת לנערה שגדלה בפנימייה. התהליך שעברתי לצד התהליך שלה, משך אותי לעסוק בתחום באופן מקצועי. מאז היינו משפחה מארחת לעוד 3 ילדים ונערים. עד היום אימנתי וליוויתי מאות בני נוער וצעירים בתחילת חייהם, כולל נוער בסיכון.

מי אני

בתהליכי ייעוץ קריירה אני מביאה לידי ביטוי את הניסיון הרב שלי באימון. האימון שלי הוא מבוסס הוויה ורגש (שיטת עוצמת ההוויה - מרכז ליאה ארד).

שונות

אזור גיאוגרפי למתן ייעוץ