מנחה, מרצה ויועצת לפיתוח תעסוקתי ומעברי קריירה

בוקי קמחי

יועצת
Blue-Stripe.png

בוקי קמחי

0544646351

משלבת בין המקצועיות, הניסיון , האינטואיציה ותחומי הדעת כדי לבנות גשרים וללוות את המעברים.

לכל אחת ואחד הזכות לגלות ולצמוח בשדה המיוחד שלה ושלו.

MSc בביולוגיה מולקולרית, התמחות בניהול פרויקטים וייעוץ תעסוקתי, יישוב סכסוכים וגישור, התמחות בגישור, מרחב משותף הכשרת מנחי קבוצות,

מה למדתי

בין היתר:-)ניהול ארגון קשר- הבית של המשפחות המיוחדות, בניית מנהיגות הורים יישובית ורשת קהילות ארצית להובלת שינוי, פיתוח מודל לסדנאות לשילוב הורים מיוחדים במעגל העבודה, פיתוח מודל לדיאלוג הורים ואנשי מקצוע, ניהול מתנדבים, הכשרת מנחים ויצירת שיתופי פעולה עם משרדי ממשלה, אומנים והמגזר העסקי.
ניהול תוכנית ארצית לפיתוח מסוגלות תעסוקתית לעולים עתירי ידע ידע, ייזום ופיתוח תוכניות להעצמה אישית ותעסוקתית באוכלוסיות מגוונות ובמגזרים השונים, בשיתוף משרדי ממשלה, תב"ת, גופים ציבוריים, ארגונים לשינוי חברתי והמגזר העסקי. ייעוץ קריירה לסטודנטים וסטודנטיות בתחומים מגוונים, לנשים ערביות, לנשים חרדיות; לעולים עתירי ידע, ולמבוגרים בצמתים; הנחית קבוצות והכשרת מקצועית של ראשי צוותים ומנהלים במגזר הציבורי ובארגונים לשינוי חברתי.
ניהול המחלקה לחינוך אזרחי ולדמוקרטיה, המרכז לטכנולוגיה חינוכית(מטח)
פיתוח קורסים אקדמיים , הנחייה והכשרת מנחים באוניברסיטה הפתוחה

התנדבות: חברה בוועד המנהל של תיאטרון פלייבק החבר'ה מאיכילוב(ע"ר)
חברה בוועד המנהל של ארגון אמנסטי אינטרנשיונל ישראל
Photo Israel, הנחייה והכשרת מנחים
יעוץ תעסוקתי מקוון למפוטרי קורונה FuturingUp (2020)

מה עשיתי

תחומי התמחות

פיתוח קריירה, הכנה לפרישה, תכנון פרויקטים חברתיים-תעסוקתיים, חיפוש עבודה, קורות חיים, הכוונה ללימודים, הדרכת אנשי מקצוע

האני מאמין שלי הוא מחויבות להיות שותפה בקידום שוויון חברתי ופיתוח מענים משמעותיים אישיים וקבוצתיים, מתוך תפיסת עולם הומניסטית, חברתית-דמוקרטית
אני מאמינה במנהיגות אישית וחברתית,בעצמי עברתי 5 צמתי קריירה, מתוך הדחף לעשות את מה שמשמעותי בעיני, מתוך התשוקה וההתפתחות האישית שלי. זכיתי וזוכה לשלב ביצירתיות שפות מתחומים שונים, מכתיבה, ניהול, פיתוח, ייעוץ וגישור, ולהביא את התובנות והראייה מזוויות שונות לייעוץ התעסוקתי.

מי אני

כל אדם הוא עולם ומלואו, רב כישורים ותשוקות, ולעיתים קשוב.ה יותר לסביבה מאשר לעצמו, לעיתים הוא.היא מייצר.ת את השקט לשמוע את עצמו.ה ולבחון מה הלאה, ולעיתים מזמנים לו.ה שינויים את ההזדמנות לפגוש את עצמו.ה בשלב הזה של חייו.ה ולבחור את תחום העיסוק שיאפשר לו.לה לחוש בשדה שלהם.


שונות

אזור גיאוגרפי למתן ייעוץ

פריסה ארצית


יושבת פיזית ברמת גן.

מאפשר ייעוץ אינטרנטי (אונליין)

ייעוץ אינטרנטי